Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2059 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2024 Ev Sahibi Almanya Oldu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Nusret olsun video´da ne olacak sanki? Adaylik Video´su ile mi turnuva veriliyor!!!

Her ne kadar TipiTip ile bircok mevzuda ayri gayri düssek de, bu noktada kendisine hak veriyorum!

Örnek:

Almanya´nin 3 stadyumu 70.000 seyircinin, digerleri ise 50.000 seyircinin üzerinde!
    Türkiye´nin 2 stadyumunun haricindeki neredeyse tamami 40.000 seyircinin altinda!

Almanya´da neredeyse en ucra kösedeki köylere dahi rayli sistem ile ulasim imkani varken, Türkiye´de Istanbul ve Ankara´nin haricinde diger sehirlerde rayli sistem icler acisi.

Almanya´da stadyumlar arasi ulasim cok basit iken Türkiye´de Istanbul´dan Antep´e ulasimi düsünebiliyormusunuz!!!

Yaz aylarinda, Almanya zaten bom bos! Otellerde hicbir sorun olmaz ancak Türkiye zaten yaz aylarinda doluluk orani cok yüksek oldugu icin sehirlerin otel kapasiteleri asla kaldirmaz!

Tabiki en baslica faktör biz TÜRK insaninin asla yapamadigi LOBI FAKTÖRÜ!!!

Bild Gazetesinin 1 hafta önce delegelerden kimin kime oy verecegi listesinin 100% tutmasi da, zaten haftalar belkide aylar önceden kime verileceginin kararlastirilmis olmasinin kanitidir!

Gönül isterdiki Türkiye´mizde olsun... En ala sekilde üstesindende gelirdik diye düsünüyorum ancak ne WM, ne EM nede Olimpiyatlari ASLA ama ASLA Türkiye´ye yedirmezler!

HICBIR KIMSENIN ADAY OLMADIGI EM 2020 YI BILE TEK ADAY OLARAK GIRDIGIMIZ HALDE VERMEDILER, NOKTA!

2. gentlement üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar TipiTip ile bircok mevzuda ayri gayri düssek de, bu noktada kendisine hak veriyorum!
    Olayda bu ustam ,

site üyeleri olarak bir konuda ayri fikirlerde olsakta bunu baska konuya tasimamaliyiz

bir konuda kavga etsekte bunu baska konu altinda devam etmemeliyiz

bunu basardigimiz gün sitede hic bir kötü laf düsmez kavga gürültü cikmaz !!!

istedigimiz konuyu tartisabiliriz ,

ama bazi arkadaslar konuda tartistigi üyenin misal 485 mesaji varsa didik didik ariyor ve o mesajlarin altinda saldirmaya geciyor

biz Türk Milleti olarak malesef 90% cok Kompleksli bir milletiz

ben ( buna site yönetimi sahittir ) bir cok konuda kavga ettigim üyeye baska bir konuda isi olana kadar yardim etmisimdir

en cok didistigim üyelerden birisi hatta o üyenin benim icin siteden atilmami talep ettigini bilirim

Mod olmasi icin tavsiyede bulunmusumdur

üzerimizden Kompleksleri kaldirmaliyiz arkadaslar , dört günlük dünya ... kime kalmis bize kalsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)