Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2825 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Babam bizimle ilgilenmiyor ne yapabilirim.?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Benim tecrübelerime göre annen sakın bosanmayi düsünmesin ,egerki baban ölürse hic degilse babanin sagken veremedigi parayi ömür boyu alir yoksa emekliliginide yanindaki kadina nikah kiyarsa ona kalir.Annen farz etsinki kocam öldü dulum. Malesef

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye CaNNaZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı uyku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tecrübelerime göre annen sakın bosanmayi düsünmesin ,egerki baban ölürse hic degilse babanin sagken veremedigi parayi ömür boyu alir yoksa emekliliginide yanindaki kadina nikah kiyarsa ona kalir.Annen farz etsinki kocam öldü dulum. Malesef
    Selamlar, aslinda haklisiniz ama annemin pek gözü yok, aslinda annem senelerin hesabinida sormak istiyor, bu olay yaklasik 7-8 senedir devam ediyor, bence illah geldi anneme

Yeni Üye CaNNaZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selamlar arkadaslar,
    Ilkin size yeniliklerden bahsetmek istiyorum, ilgilenen arkadaslara gercekden cok am acok tskler, evet arkadaslar dediginiz gibi baro avukat vermeyi kabul etti (maddi geliri olmadigi icin)
    Bugün amcamla konustuk biraz, ondan duyduklarim babam emekli oldugu icin kendisine bakici olarak beraber yasadigi kadini göstermis, yani ayriyetten aylik almak icin ve babama herhangi birsey olursa ayligi kensine kalsin diye bi kagit imzalatmis yada anlasma yapilmis, bunu size sunun icin anlatiyorum, eger hakki varsa zaten alsin, emekliligine bisey diyemem ama ben en azindan bunun acisini ceksin cezasi varsa ceksin istiyorum.
    Sizce bunu sikayet edebilirmiyim?
    Simdiden cok Tesekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)